Sıkca Sorulan Sorular

 

Siparişimde Ekstra Teslimat Ücreti Öder Miyim?

Siparişiniz eğer 40.00 TL ve üzerindeyse ekstra teslimat ücreti ödemezsiniz. 40.00 TL ve altındaki siparişlerinizde sepet tutarınız 40.00’ye tamamlanır. Örnek olarak, 25.00 TL sipariş verirseniz teslimat ücretiniz 15.00 TL olacak ve 40.00 TL ödeme yapacaksınız.

Siparişlerim Ne Kadar Sürede Teslim Edilir?

Her katagorideki ürünlerimiz için teslimat süreleri değişiklik göstermektedir. Siparişinizi vereceğiniz sırada seçmiş olduğunuz ürünlere göre teslimat süresini göreceksiniz.

Ürünü Vermiş Olduğum Adresten Başka Adrese Teslim Edilebilir Mi?

Ürünlerinizi yalnızca sizden teslim almış olduğumuz adrese bırakmaktayız.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Anasayfada bulunun adres kısmına bulunduğunuz mahalleyi girerek bölgenize hizmet verilip verilmediğini öğrenebilirsiniz. Eğer bölgenize hizmet veriliyorsa almak istediğiniz hizmetleri seçini ve ödeme adımına geçiniz. Sonrasında ürünleri sizden almamızı istediğiniz saat aralığı ve tarihi seçiniz. Ardından ödemeyi yapınız. Belirttiğiniz tarih ve saat aralığında hizmet alacağınız ürünleri hazırlayınız. Kuryelerimiz bu aralıkta ürünleri teslim almaya gelecekler, teslim aldıktan sonra ürünleriniz için belirtilen teslimat süresinde ürünleriniz size teslim edilecektir.

Kart Bilgilerim Kayıt Altına Alınıyor Mu?

Kart bilgileriniz kayıt altına alınmamaktadır.

Hangi Bölgelerde Hizmet veriyorsunuz?

Anasayfada bulunun adres çubuğuna adresinizi yazarak bölgenizde hizmet verip vermediğimizi öğrenebilirsiniz.